Instagram Beğendiğim Gönderiler Nerede ve Nasıl Görürüm?

Instagram beğendiğim gönderileri nasıl, nereden görürüm? Instagram zaman zaman küçük güncellemelerle değişikliklere giderek bazı detayları değiştiriyor. Bunlardan biri de son zamanlarda beğenilen gönderilerin yeri oldu. Peki Instagram’da beğendiniz gönderiler nerede, nasıl göreceğiz? Hemen başlıyoruz.

Üstelik yeni özellik sayesinde sadece beğendiğiniz gönderileri değil, yaptığınız yorumları ve hikayelerdeki anket yanıtlarını da liste şeklinde yeniden eskiye görebilirsiniz.

Instagram’da Beğenilen Gönderileri Görme

İlk olarak Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Açılan hesapta öncelikle profilinizin olduğu bölüme gitmelisiniz. Bu kısımda sağ üstteki üç çizgi ile ayarlar ekranını açabilirsiniz. Ayarlar ekranını açtığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir menü gelecek.

Açılan menüde işaretli olan hareketlerin kısmını giriyoruz. Bu kısım Instagram’da yaptığınız her şey kayıt ediliyor diyebiliriz. Bizim aradığımız kısım Instagram’da beğenilen gönderilerin nerede olduğunu görmek, bu yüzden etkileşimler kısmına giriş yapıyoruz.

instagram beğendiğim gönderiler 2022

Yukarıdaki ekranda bir çok seçenek var, artık Instagram hesabınızla neler yaptığınızı bu menüler yardımıyla görebilirsiniz. Biyografi değişimlerinden, hesap açılış tarihine, son yapılan aramalardan, sildiğiniz içeriklere Instagram hesabınızdaki tüm kayıtlar burada tutuluyor. Şimdi gelelim Instagram’da beğenilen gönderileri göremeye, etkileşimler kısmına girdiğiniz de sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır.

instagram beğendiğim gönderiler nerede 2022

Bu ekranda beğenmeler kısmına giriş yapıyoruz, böylece yaptığınız beğeniler yeniden eskiye olacak şekilde görüntüleniyor. Artık Instagram beğenmeleri nereden görünüyor, biliyorsunuz. İsterseniz beğendiğiniz gönderileri yeniden eksiye, eskiden yeniye sıralayabilirsiniz. Bu ekranda isterseniz beğenileri çoklu olarak seçerek beğenmekten vazgeçip geri alabilirsiniz.

instagram beğendiğim gönderiler nasıl görürüm 2022

Yeniden eskiye, eskiden yeniye sıralamakla kalmayıp bu kısma girdiğinizde aşağıdaki gibi bir menü açılacak bu menü yardımıyla isterseniz belli tarihler aralığındaki beğendiğiniz gönderileri sıralayarak görebilir, beğenmekten vazgeçebilirsiniz.

instagram beğendiğim gönderilere bakma 2022

En hızlı şekilde Instagram’da beğenilen gönderilerin nerede ve nasıl görüleceğini sizler için derleyerek yazdım. Artık Instagram hareketlerini nerede göreceğini biliyorsun.

Her zaman en kısa yoldan çözümlerle yazılar yazmaya devam etmem için yardımcı olacağını düşündüğünüz kişilerle bu yazıyı paylaşarak bana destek olabilirsiniz.

thumbnail
Göz Atmak İsteyebilirsin
İnstagram Aktiflik Kapatma Nasıl Yapılır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir