Facebook Messenger Ücretsiz Konuşma
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Ağ

Facebook Messenger Ücretsiz Konuşma

Merhaba, bu yazımda sizlere facebook messenger uygulaması üzerinden sesli konuşmayı screenshot şeklinde de olsa anlatmaya çalışacağım. Zamanımızda neredeyse herkesin akıllı telefonu mevcut, bu akıllı telefonlar sayesinde bir çok yararlı uygulama geliştiriliyor. Bunlardan biri olan Facebook üreticisinin geliştirdiği Facebook Messenger uygulaması sayesinde arkadaş listenizdeki telefondan online olan ve aynı uygula yüklü arkadaşlarınızla TL harcamadan konuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerek veri kullanımı ihtiyacını wireless veya mobil veri üzerinden karşılamanız olacaktır. Gerekli uygulamayı Google Play Store‘dan arama yaparak yükleyebilirsiniz.

facebookmessengerbedavakonuşma

İkisi arasından dikkat etmeniz gereken tek nokta ise ilk screende aktif olan ahize simgesinin ikinci screende aktif olmaması arkadaşınızı arayabilmeniz için ilkindeki gibi ahize simgesinin mavi olması gerekiyor. Gri iken ararsanız zaten konuşamadığınızı belirten bir pencere açılıyor. Ahize maviyken aradığınızda ise yine bir pencere açılıp veri kullanımı olacaktır şeklinde bir uyarı açılıyor. Eğer wireless veya mobil veri şeklinde bağlıysanız bunu rahatlıkla onaylayabilirsiniz. Eğer mobil veri için bir paketiniz yok ise veya hattınız faturalı olup yine paketiniz yok ise bunu dikkat ediniz. Uygulamanın mobil veri kullanımı faturanıza veya TL şeklinde kontörlerinize yansıyabilir.

Bu yazımda sizlere klavyemden sizlere Facebook Messenger ücretsiz konuşmayı anlattım, bir diğer yararlı paylaşımda görüşmek üzere bu adresi takip etmeyi unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir