Whatsapp Çıkartma Sticker Silme Nasıl Yapılır?

Öncelikle bilmelisiniz ki çıkartmalar hareketli ve büyük görünmesinden dolayı karşıdaki kişiye rahatsızlık verebilir. Bunu düşünerek çıkarma gönderimini sınırlı tutmanızda fayda var. En kısa yoldan Whatsapp çıkartma sticker nasıl silinir adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

Uygulamada rastgele bir konuşmaya giriniz, sonra konuşma penceresinde emoji gönderdiğiniz bölüme giriniz. Whatsapp çıkartmaları silmek sadece konuşmalardan yapılmaktadır.Yukarı da gördüğünüz pencere açıldıktan sonra kırmızı daire içine aldığım kısma basıp çıkartmalar sayfasına geçiniz. Aşağıdaki gibi bir pencere açılacak burada daha önce kullandığınız çıkartmalar olacaktır. Daha önce çıkartma kullanmadıysanız resimdeki gibi bir ekran göreceksiniz. Yeni Whatsapp çıkartması eklemek için yukarıdaki kırmızı daire içindeki kısma basıp indirebileceğiniz çıkartmaları görebilirsiniz. Aşağıda sağında tik olanlar indirilmiş fakat başında indirme işareti olanlar indirebileceğiniz çıkartmalardır. İndirmek istediğiniz çıkartmanın indirme butonuna basıp indirebilirsiniz. Daha önce ekli olan Whatsapp çıkartmalarının başında ilkinde olduğu gibi tik olur ve çıkartmalara güncelleme gelebilir. Yüklü olup güncelleme gelen çıkartmaların yanında güncelle butonu görebilirsiniz. Başında onay tiki olmayan çıkartmaları gönderemezsiniz. Whatsapp’tan çıkartma silmek için aynı yolu izleyebilirsiniz.İlk sıradaki kahve fincanlı Whatsapp çıkartmaları uygulama yüklendiğinde olacaktır, hemen göndermeye başlayabilirsiniz.
Whatsapp stickerlarını silmek
için yukarıda kırmızı dikdörtgen içine aldığım kısma giriniz. Bu kısımda aşağıdaki gibi bir sayfa göreceksiniz. Daha önce eklemiş olduğunuz çıkartmalar ve gönderebileceğiniz çıkartmalar görülecektir.Silmek istediğiniz Whatsapp çıkartmasının yanında bulunan yukarıda işaretlediğim çöp kutusuna basıp sil diyerek daha önce indirilmiş Whatsapp çıkartmalarını silebilirsiniz.
Daha fazla Whatsapp çıkartması indirmek için yukarıda görünen kırmızı işaretli kısma tıklayarak Google Play Store üzerinden istediğiniz özel Whatsapp çıkartmalarını ve daha fazlasını indirebilirsiniz. Whatsapp çıkartmaları eklemek için üçüncü resimde en alt kısımda yukarıdaki gibi daha fazla çıkartma indir butonundan farklı Whatsapp stickerlarını ekleyebilirsiniz.

En kısa şekilde Whatsapp çıkartma sticker silme nasıl yapılır onu sizlerle paylaştım, isteklerinizi yorum olarak yazın hemen en kısa şekilde sizlerle paylaşayım.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir