HTC One V İnceleme ve Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Akıllı Telefonlar

HTC One V İnceleme ve Teknik Özellikleri

HTC One V tutmayı kolaylaştıran tasarımıyla diğer modellere bakarak biraz fark yaratmış bulunmakla beraber HTC One serisinin en küçük ferdi olarak biliniyor.Diğer HTC modellerine göre bu cihazı alt kısmında kendine özgü bir kıvrımı bulunuyor.Bu kıvrım tutuş olarak telefona hakim olmayı daha iyi sağlıyor.Kendine özel görünümü olan cihaz, bu tasarımla ödül almış.

HTC One ailesinin küçüğü olmasına rağmen ekranı kalitesi, kamerası ve diğer tüm özellikleriyle küçüklüğünü hissettirmeyecek bir cihaz ortaya çıkarılmış.Öyle ki HTC One V, 5 Megapiksel kamerasıyla 720p kalitesinde HD video çekimleri yapabilecek kadar üstün bir teknolojide.Ayrıca kamera led flaş ile desteklemiş, otomatik odaklama da bulunmakta.

HTC One V

Görüntüleme Super LCD 2 olarak 3.7 inç boyutunda ve 800×480 piksel ekranla bütünleştirilmiş.Cihaz bu boyutları ve özel vücut hatları ile tek el kullanımda tamamen kullanıcının hakiminde oluyor.HTC One V’nin boyutları 120.3mm x 59.7mm x 9.24mm ölçülerinde ve pil dahil ağırlığı 115g olarak sabitlenmiş.
Bu modelde 1500 mAh değerinde Li-on pil kullanılmış.Geliştirilmiş ses teknolojisi olan Beats Audio HTC One V modelinde de eksik bırakılmamış.
HTC Sense 4 arayüzü ve Android 4.0 işletim sisteminin birleşimi cihazın kullanım kolaylığı açısından yararlı olmakla beraber farklı bir görünüm katmakta.
HTC One V’nin işlevsel donanımını ise başta 1 GHz’lik işlemciyle başlıyor, işlemciye destek sağlayan RAM değeri ise 512 MB büyüklüğünde.Donanım özellikleri açısında biraz alt düzey sınıfta olan One V’nin küçük olması sizi korktmasın, HTC’nin kalitesini bilenler bu sözümüzü anlayacaktır.
Dahili depolama alanı olarak 4 GB ile gelen cihaz, Micro SD desteği sayesinde arttırılabiliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir