HTC Desire X İnceleme ve Teknik Özellikleri
  1. Anasayfa
  2. Akıllı Telefonlar

HTC Desire X İnceleme ve Teknik Özellikleri

Son zamanlarda yükselişte olan HTC’nin farklı bir cihazı olan HTC Desire X, şık tasarımı olduğu gibi en iyi ses kalitesi sunan akıllı cep telefonlarından biride HTC Desire X.Entegre edilmiş Beats Audio özelliği ile kullanıcılarına eşsiz bir ses kalitesi sunuyor.Müziği sadece dinlemek kalmayın, hissedin!

4 inç dokunmatik Süper LCD ekran boyutuna sahip modelin ekran çözünürlüğü  480×800 değerlerinde olup, tek el ile kullanımda rahatlık sağlayacak  ölçülere sahip.Ele alındığında avucunuzu tüm hatlarıyla saran HTC Desire X, kullanırken de rahatlık sunuyor.Kayma ve düşmeye karşı dayanıklı olarak üretilmiş arka tasarımı bu akıllı telefonu yıllarca koruyabilecek derecede.Önde bulunan dokunmatik ve yanlardaki fizikler tuşlara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.Tasarımdan söz etmişken Desire X’in boyutları 118.5 x 62,3 x 9,3 mm şeklinde ve pil ile sadece 113g ağırlında.
1650 mAh çıkarılabilir Li-on pile sahip cihaz, diğer akıllı telefonlardaki gibi gün boyu şarjını koruyacak şekilde kullanılmış.
İşlevsel donanım olarak 1 GHz Çift Çekirdeki işlemci ile kullanıcıya ulaşan cihazın kalbini 768 MB değerinde RAM destek veriyor.
Android 4.0.4 ile gelen cihaz, donanım ile birleştiğinde hiç bir zorlukla karşılaşmadan tüm genel uygulamaların üstesinden geliyor.Arayüz olarak ise HTC Sense arayüzü kullanılmış.Ama ilerki zamanlarda Jelly Bean güncellemesi bekleniyor.

HTC Desire X

5 Megapiksel Led Flaş destekli kamerası 2592х1944 çözünürlüğe kadar fotoğraf, 480p ve 30fps değerlerinde video kaydı yapabiliyor.Kamerasının hızı ise saniye 2,5 fotoğraf çekebilecek derecede, panoramik ve video çekerken fotoğrafta çekebilirsiniz.Bu kadar medya dosyasını saklaması için HTC Desire X’in dahili hafızası 4 GB değerinde, fakat Micro SD desteği ile 32 GB depolama alanına kadar ulaşabiliyor.Son olarak cihazda normal ölçülerde sim kart kullanılıyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir