Son zamanlarda telefon piyasasındaki hareketliliği ile dikkatleri üzerine toplayan LG, yeni bir cihaz için kolları sıvamış görünüyor. Son cihazı olan LG G3 modeli akıllı telefonlar arasına bomba gibi girdi ve piyasadaki cihazlara fark atmayı başardı. Bununla birlikte ardından sızdırılan bilgilere göre LG bu cihazın mini modelini tasarladığı konusunda. LG G3 Mini model numarası olarak LGD722 olarak duyuldu. Modelle ilgili söylentiler devam ederken cihazın teknik özelliklerinin bir kısmı da sızdı.

LG-G3-Mini

LG G3 Mini 4.5 inç ekranla geleceği söylentiler arasında, bununla birlikte 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci ve 8 GB dahili depolama alanı ve 5 MP kamera gibi bilgiler söylentiler arasında. Tüm bu donanımı çalıştıracak güç ise 2100 mAh olarak düşünülmüş.

Umarız sızdırılan bilgiler doğrultusunda güzel bir cihaz piyasaya çıkar. Büyük erkan sevmeyenler için isabet olacak bu model kendini sevdirecek gibi görülüyor.

Neredeyse her modelin minisi çıkan son dönemlerde LG G3’ünde mini oalrak gelmesi şaşırtıcı olmayacaktır. İlerleyen zamanlarda aldığımız bilgileri sizelere ileteceğiz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Cevabı Doğrula

Yorumlar(1 )
    • saksı
      saksı 11 Şubat 2015

      Çok güzel özelliklere sahip bence