Öncelikle hoş geldiniz, ben Kadir DUĞAN 1991 Biga doğumluyum. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi – Çanakkale Meslek Yüksek Okulu elektrik teknolojisi mezunuyum, aynı zamanda açık öğretim fakültesi okuyorum.

Şuan Çanakkale’de ikamet ediyorum ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tekniker olarak çalışıyorum. İşim kablolu ve kablosuz network alt yapı çalışması üzerine bununla birlikte sistem odaları kontrolü yapıyorum, haricinde akıllı kart turnike sistemleri alt yapısı, kiosk donanımları, bilgisayar donanımları, kapalı devre kamera sistem ve alt yapısı desteği de veriyorum.

Blog mart 2013 tarihinden bu yana yayında olup bu günlere gelmiştir. Ortaya çıkışı ise makale yazarlığı yapmamla olmuştur, bir çok konuda makale yazım hizmeti verebilirdim fakat sadece akıllı telefonlar üzerine makaleler yazdım. Önemli olan hepsinde iyi olmak yerine birinde daha iyi olmaktı. Makalelerimi bir arkadaşımın bloguna yazarken sonralarda forum sitelerinde iş alarak devam ettim. Yine teklif eden olsa yine akıllı telefon modelleri üzerine makaleler yazabilirim, marka ve modeli belirlemeniz bunun için yeterli oluyor.

Makale yazarken heves edinerek niye benimde bir blogum olmasın diyerek açmış bulundum, fakat heves denilen durum genelde bir şey yapılana kadar sürüyor benimde öyle oldu. Sık sık makale giremesem de bazı zamanlarda uzun vade de geçerli olacak bir kaç yazıya da imza attım. Şuan sitenin sürekliliğini sağlaması öne çıkan makaleler sayesinde olmaktadır.

Şimdi de başta olduğu gibi amacım blog üzerinden kazanç sağlamak değildi, hiç tanıtım yazısı almadım ve link çıkışı yapmadım. Sadece adsense başvurusu yaparak kısa bir zamanda aldım, her makalem bir şeyleri başkalarıyla paylaşmak içindir. Her zamanda bu şekilde olacaktır, kendim sürekli yeni şeyler öğrenmeyi severim özellikle teknoloji üzerine bu durum blogtan sizlere de yansıyacaktır.

Ziyaretiniz için teşekküler.

Yorum Yap